Egzema

Egzemai yra būdingas odos uždegimas, niežėjimas ir paraudimas, kuris gali paveikti bet kurio amžiaus asmenį. Šiame skyriuje pateikta platesnė informacija apie egzemą.

Mergaitė tepa kremą ant rankos

Egzema

Egzemos gydymas nėra lengvas. Bepanthen® Anti-Exem kremas padės numalšinti niežėjimą ir atstatys pažeistos odos barjerą.

Kūdikio kulkšnis pažeista egzemos

Apie egzemą

Egzemai yra būdingas odos uždegimas, niežėjimas ar paraudimas.

Gray and Purple curve

Susiję produktai

Bepanthen Anti-Exem kremo pakuotė 50g

Bepanthen® Anti Exem kremas

Kasdienė sausos, sudirgusios, į egzemą linkusios odos priežiūra

Bepanthen® Anti-Exem kremo pakuotės lapelis

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį.

Nereceptinis vaistinis preparatas – Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Reklamos teksto parengimo data: 2020 m. lapkričio mėn. L.LT.MKT.12.2020.1808

Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.

© 2019 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel:+370 5 2336868