Paviršiniai odos pažeidimai

Tobulame pasaulyje turėtume išvengti nelaimingų atsitikimų. Vis dėlto, realybė tokia, kad paviršiniai odos pažeidimai yra mūsų kasdienybės dalis. Šiame skyriuje pateikiama išsamesnė informacija apie paviršinius odos pažeidimus ir kaip juos gydyti.​

Nedideli nudegimai ir nudegimai saulėje

Bepanthen® kremas paviršiniams nedideliems odos nudegimams.

Vyras nubrozdinta ranka

Apie paviršinius odos pažeidimus

Paviršiniai odos pažeidimai gydomi pagal jų tipą. Bepanthen® Plus kremas tinka vietiniam įvairių paviršinių žaizdų gydymui, kai yra infekcijos pavojus.

Vyras nubrozdinta ranka

Susiję produktai

Bepanthen® Plus kremas

Bepanthen® Plus kremas

Bepanthen® Plus kremas apsaugo paviršines žaizdas nuo infekcijos ir skatina jų gijimą.

Bepanthen® Plus kremo pakuotės lapelis

Daugiau informacijos

Bepanthen® kremas

Bepanthen® kremas

Paviršiniams nedideliems odos nudegimams

Bepanthen® kremo pakuotės
lapelis

Daugiau informacijos

Kosmetikos priemonės – Bepanthol® Baby tepalas ir Bepanthen SensiControl® drėkinamasis kremas ir prausimosi gelis.

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį. 

Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepanthen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis”. 

Reklamos teksto parengimo data: 2022 m. liepos mėn. CH-20221117-41 

© 2022 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel: +370 5 2336868, Fax: +370 2336833