Akių sausumo simptomai, priežiūra ir prevencija I Bepanthen

Akių sausumas

  Berniukas, kuriam pasireiškė akių sausumas

  Simptomai

  Akių sausumas atsiranda dėl nepakankamos ašarų skysčio gamybos arba jei ašaros greitai išgaruoja. Todėl akies paviršius yra nepakankamai drėkinamas ir atsiranda nemalonūs pojūčiai. Akių sausumo simptomai gali būti įvairūs – akių nuovargis, paraudimas, perštėjimas ar deginimas. Kartais akys gali ašaroti, būti jautrios šviesai ar atsirasti svetimkūnio pojūtis akyje.

  Moetis lašina akių lašus

  Akių priežiūra

  Akių lašų Bepanthen® Eye sudėtyje yra dekspantenolio ir hialurono rūgšties derinys, todėl akys yra drėkinamos. Lašai padeda atkurti ašarų plėvelę, kad apsaugotų nuo dirgiklių, bei malšina akių sausumo simptomus.

  Bepanthen® Eye akių lašai yra patogiose vienadozėse talpyklėse. Lašų sudėtyje nėra konservantų, juos gali vartoti žmonės, nešiojantys kontaktinius lęšius. Visuomet su savimi turėkite akių lašus Bepanthen® Eye, kad palengvintumėte akių sausumo simtpomus, kai tik juos pajusite.

  Prevencija

  Jei norite apsaugoti akis nuo sausumo:

  • Nešiokite akinius nuo saulės, kad sumažintumėte saulės ir aplinkos poveikį akims
  • Patalpoje naudokite oro drėkintuvą
  • Dirbdami kompiuteriu, stenkitės į jo ekraną žiūrėti šiek tiek iš viršaus, atstumas iki ekrano turėtų būti apie 50–80 cm, dažniau mirksėkite ir darykite reguliarias pertraukas
  • Gerkite daugiau vandens
  • Valgykite maisto produktus, prisotintus riebiosiomis rūgštimis omega-3 ir omega-6
  • Makiažo priemones naudokite saikingai
  • Nenešiokite kontaktinių lęšių per ilgai
  • Vartokite Bepanthen® Eye lašus reguliariai

  Sužinokite daugiau apie akių sausumą.

  Green and Gray Curve Image

  Susiję produktai

  Bepanthen Eye silmatilgad 20 x 0,5 ml

  Bepanthen® Eye akių lašai

  Drėkina ir ramina sausas, sudirgusias ir pavargusias akis.

  Bepanthen® Eye pakuotės lapelis

  Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį.

  Nereceptinis vaistinis preparatas – Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

  Reklamos teksto parengimo data: 2020 m. lapkričio mėn. L.LT.MKT.12.2020.1808

  Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.

  © 2019 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel: +370 5 2336868, Fax: +370 2336833