Akių sausumas

  Berniukas, kuriam pasireiškė akių sausumas

  Simptomai

  Akių sausumas atsiranda dėl nepakankamos ašarų skysčio gamybos arba jei ašaros greitai išgaruoja. Todėl akies paviršius yra nepakankamai drėkinamas ir atsiranda nemalonūs pojūčiai. Akių sausumo simptomai gali būti įvairūs – akių nuovargis, paraudimas, perštėjimas ar deginimas. Kartais akys gali ašaroti, būti jautrios šviesai ar atsirasti svetimkūnio pojūtis akyje.

  Moetis lašina akių lašus

  Akių priežiūra

  Akių lašų Bepanthen® Eye sudėtyje yra dekspantenolio ir natrio hialuronato derinys, todėl akys yra efektyviai drėkinamos. Lašai padeda atkurti ašarų plėvelę, kuri apsaugo akį nuo išorinių dirgiklių, bei malšina akių sausumo simptomus.

  Bepanthen® Eye akių lašai yra tiek buteliukuose, tiek vienadozėse talpyklėse. Akių lašų sudėtyje nėra konservantų. Juos gali vartoti žmonės, nešiojantys kontaktinius lęšius, lašų vartojimo metu kontaktinių lęšių išsiimti nereikia.​
  Visuomet su savimi turėkite akių lašus Bepanthen® Eye, kad palengvintumėte akių sausumo simptomus, kai tik juos pajusite.​
  Vienadozės talpyklės patogios keliaujant. Bepanthen® Eye buteliukas yra ekonomiškas sprendimas: ypatinga akių lašų buteliuko technologija leidžia produktą suvartoti net per 12 mėnesių po jo atidarymo.

  Prevencija

  Jei norite apsaugoti akis nuo sausumo:

  • Nešiokite akinius nuo saulės, kad sumažintumėte saulės ir aplinkos poveikį akims.
  • Patalpoje naudokite oro drėkintuvą.
  • Dirbdami kompiuteriu, stenkitės į jo ekraną žiūrėti šiek tiek iš viršaus, atstumas iki ekrano turėtų būti apie 50–80 cm, dažniau mirksėkite ir darykite reguliarias pertraukas.
  • Gerkite daugiau vandens.
  • Valgykite maisto produktus, prisotintus riebiosiomis omega-3 ir omega-6 rūgštimis.
  • Makiažo priemones naudokite saikingai.
  • Nenešiokite kontaktinių lęšių ilgiau, negu rekomenduojama.​
  • Reguliariai vartokite Bepanthen® Eye lašus.

  Sužinokite daugiau apie akių sausumą.

  Susiję produktai

  Bepanthen® Eye akių lašai

  Drėkina ir ramina sausas, sudirgusias ir pavargusias akis.

  Bepanthen® Eye pakuotės lapelis, vienadozė talpyklė

  Bepanthen® Eye pakuotės lapelis, buteliukas

  Bepanthen Eye silmatilgad 20 x 0,5 ml

  Kosmetikos priemonės – Bepanthol® Baby tepalas ir Bepanthen SensiControl® prausimosi gelis. 

  Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį. 

  Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepanthen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis”. 

  Reklamos teksto parengimo data: 2022 m. liepos mėn. CH-20221117-41  

  © 2022 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel: +370 5 2336868, Fax: +370 2336833