Apie Bepanthen®

Bepanthen® istorija

Prekės ženklas Bepanthen® buvo sukurtas 1944 metais, o nuo 2005 metų jis priklauso kompanijai Bayer. 

Pradžioje buvo tik trys preparatai, tarp jų ir Bepanthen® tepalas. Šiandien mes turime platų odos gydymo ir priežiūros priemonių asortimentą. Mūsų produktus galima įsgyti vaistinėse. 

Sėdi moteris strazdanotu kūnu

Pagrindinė sudedamoji medžiaga – provitaminas B5

Jau daugelį metų, mokslininkai naudoja gydomąsias dekspantenolio (provitamino B5), kuris yra ir mūsų odos priežiūros preparatų sudėtyje, savybes. Ši sudedamoji medžiaga, kitaip žinoma kaip “odos vitaminas”, padeda palaikyti odą sveiką bei dalyvauja metaboliniuose organizmo procesuose. 

Odos ląstelėse provitaminas B5 greitai paverčiamas į pantoteno rūgštį, kuri yra svarbi kofermento A dalis, ir tokiu būdu yra skatinama odos regeneracija. 

Bepanthen® produktų linija

Mes tobuliname esamas ir kuriame naujas bei veiksmingas Bepanthen® formules, skirtas odos gydymui ir priežiūrai. Todėl glaudžiai bendradarbiaujame su dermatologais, kad būtume tikri, jog mūsų preparatai atitinka Jūsų lūkesčius.

Kosmetikos priemonės – Bepanthol® Baby tepalas ir Bepanthen® SensiControl prausimosi gelis. 

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį. 

Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepanthen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis”. 

Reklamos teksto parengimo data: 2022 m. liepos mėn. CH-20221117-41  

© 2022 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel: +370 5 2336868, Fax: +370 2336833