Apie paviršinius odos pažeidimus

 

Mūsų oda yra ypatinga. Ji suformuoja apsauginį barjerą, saugantį nuo dirgiklių ir pasižymi savybe sugyti. Pažeidus odą, atsiranda infekcijos tikimybė, todėl gali prireikti antiseptinių priemonių, tokių kaip Bepanthen® Plus kremas.

 

Skirtingi paviršinių odos pažeidimų tipai

Paviršiniai odos pažeidimai gydomi pagal jų tipą. Nepaisant žaizdos tipo, kuo greičiau pradedama gydyti, tuo mažesnė infekcijos atsiradimo rizika.

Vyras nubrozdinta ranka
  • Nubrozdinimai, įbrėžimai – tai labiausiai paplitęs žaizdų tipas vaikų tarpe. Įbrėžimai ir nubrozdinimai gali būti skausmingi, tačiau dažniausiai jie nepalieka randų. Vis dėlto, dažnai įbrėžimai ir nubrozdinimai yra nešvarūs, todėl padidėja infekcijos atsiradimo rizika. Dažniausiai nedideli nubrozdinimai ar įbrėžimai gydomi namie.
  • Įpjovimai yra linkę kraujuoti, nes pažeidžiamos kraujagyslės. Dažniausiai nedideli įpjovimai gydomi namie.
  • Įkandimai – gyvūnų įkandimus visuomet turi apžiūrėti sveikatos priežiūros specialistas dėl padidėjusios infekcijos atsiradimo rizikos.
  • Pūslelės atsiranda dėl padidėjusios odos trinties. Susikaupę skysčiai išteka pro pažeistus audinius. Dažniausiai nedidelės pūslelės gydomos namie.
  • Pragulos atsiranda dėl sutrikusios spaudžiamos vietos kraujotakos odoje

Bepanthen® Plus kremas dezinfekuoja ir gydo

Bepanthen® Plus kremas tinka vietiniam įvairių paviršinių žaizdų, pvz., nubrozdinimų, įpjovimų, įbrėžimų, odos įtrūkų, nudegimų gydymui, kai yra infekcijos pavojus.​
Jo sudėtyje yra dekspantenolio, kuris skatina odos atsinaujinimą, bei chlorheksidino, kuris apsaugo paviršines odos žaizdeles nuo infekcijos. Bepanthen® Plus kremu galima tepti pažeistas odos vietas.​ ​ ​

Susiję produktai

Bepanthen® Plus kremas

Bepanthen® Plus kremas apsaugo paviršines žaizdas nuo infekcijos ir skatina jų gijimą.

Bepanthen® Plus kremo pakuotės lapelis

Bepanthen Plus kremo pakuotė 30 g

Kosmetikos priemonės – Bepanthol® Baby tepalas ir Bepanthen SensiControl ® drėkinamasis kremas ir prausimosi gelis.

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį. 

Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepanthen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis”. 

Reklamos teksto parengimo data: 2022 m. liepos mėn. CH-20221117-41 

© 2022 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel: +370 5 2336868, Fax: +370 2336833