Akių sausumas

Akys padeda pažinti pasaulį ir bendrauti su žmonėmis. Bet jos yra itin jautrios sausumui, todėl akių priežiūra turi būti švelni ir efektyvi.

Moters akis

Akių sausumas

Akių sausumas atsiranda dėl nepakankamos ašarų skysčio gamybos. Akių lašai Bepanthen® Eye drėkina akis ir malšina paraudimą.

Mėlyna akis

Apie akių sausumą

Mūsų akys yra ypač jautrios sausumui, todėl jų priežiūra turi būti švelni ir veiksminga.

Gray and Green curve

Susiję produktai

Bepanthen Eye silmatilgad 20 x 0,5 ml

Bepanthen® Eye akių lašai

Drėkina ir ramina sausas, sudirgusias ir pavargusias akis.

Bepanthen® Eye pakuotės lapelis

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį.

Nereceptinis vaistinis preparatas – Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Reklamos teksto parengimo data: 2020 m. lapkričio mėn. L.LT.MKT.12.2020.1808

Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.

© 2019 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel: +370 5 2336868