Akių sausumas

Akys padeda suprasti pasaulį ir bendrauti su žmonėmis. Bet jos yra itin jautrios sausumui, todėl akių priežiūra turi būti švelni ir efektyvi.

Akių sausumas

Akių sausumas atsiranda dėl nepakankamos ašarų skysčio gamybos. Akių lašai Bepanthen® Eye drėkina akis ir malšina paraudimą.

Moters akis

Apie akių sausumą

Mūsų akys yra ypač jautrios išsausėjimui, todėl jų priežiūra turi būti švelni ir veiksminga.

Mėlyna akis

Susiję produktai

Bepanthen® Eye akių lašai

Drėkina ir ramina sausas, sudirgusias ir pavargusias akis.

Bepanthen® Eye pakuotės lapelis, vienadozė talpyklė

Bepanthen® Eye pakuotės lapelis, buteliukas

Bepanthen Eye silmatilgad 20 x 0,5 ml

Kosmetikos priemonės – Bepanthol® Baby tepalas ir Bepanthen SensiControl ® drėkinamasis kremas ir prausimosi gelis.

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį. 

Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepanthen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis”. 

Reklamos teksto parengimo data: 2022 m. liepos mėn. CH-20221117-41  

© 2022 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel: +370 5 2336868, Fax: +370 2336833