Sauskelnių bėrimas

  Simptomai

  • Odos paraudimas, patinimas ar pažeidimas kūdikio užpakaliuko, genitalijų ar šlaunų srityje.
  • Palietus pažeistą odos vietą galima pajusti karštį.
  • Jūsų kūdikis gali būti neramus, verkti maudant ar liečiant bei dažnai prabusti miego metu.

  Priežiūra

  Norint išvengti sauskelnių bėrimo, svarbu laikytis paprastų higienos rekomendacijų – dažnai keiskite sauskelnes, darykite oro vonias, naudokite tik kūdikiams pritaikytas odos priežiūros priemones. Siekiant apsaugoti kūdikio užpakaliuką nuo sauskelnių bėrimo, rekomenduojame reguliariai naudoti tam skirtus tepalus, pvz. Bepanthol® Baby.

  Prevencija

  • Sauskelnes keiskite keletą kartų per dieną.
  • Įsitikinkite, kad naudojate tinkamą sauskelnių dydį. Sauskelnės neturi būti stipriai prigludusios, nes gali sukelti dirginimą. Sauskelnių dydis yra geras, jei galite laisvai užkišti pirštą tarp sauskelnių krašto ir kūdikio užpakaliuko.
  • Išvykdami nepamirškite pasiimti švarių sauskelnių pakeitimui.
  • Kūdikio užpakaliuką prauskite ir šluostykite nuo priekio link išangės.
  • Labai svarbu, kad kūdikio odelė būtų švari, tačiau kasdienis maudymas nėra rekomenduojamas, nes odelė gali išsausėti.
  • Nenaudokite talko pudros, nes sudrėkusi ji suformuoja gumuliukus, kurie gali dirginti.
  • Kūdikį prauskite tik drungnu vandeniu. Muilas gali sudirginti odą.
  • Kūdikio užpakaliuką kuo dažniau palepinkite oro vonia, kad oda visiškai išdžiūtų.
  • Venkite kūdikio odos priežiūros priemonių, kurių sudėtyje yra kvapiųjų medžiagų.
  • Keičiant sauskelnes, mažylio užpakaliuką rekomenduojame patepti Bepanthol Baby® tepalu. Tepalą lengvai įmasažuokite į odą, tai padės atsistatyti natūraliam odos barjerui ir apsaugos užpakaliuko odą nuo šlapimo ir išmatų fermentų.

  Bepanthol® Baby tepalo veiklioji medžiaga yra dekspantenolis (provitaminas B5), kuris stabilizuoja natūralų odos barjerą ir palaiko vidinius odos regeneracijos procesus. Užtepus Bepanthol® Baby susidaro plonas apsauginis sluoksnis, kuris leidžia kūdikio odelei kvėpuoti. Dėl minkštos konsistencijos, tepalą lengva tepti ir nesusidaro didelė trintis. Bepanthol® Baby tepalas sukurtas atsižvelgiant į kūdikio odelės poreikius. Tai kliniškai patvirtintas produktas, kurio sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų, konservantų ar dažiklių. Bepanthol® Baby yra toks švelnus, kad gali būti saugiai naudojamas pačiai jautriausiai odelei kiekvieną kartą keičiant sauskelnes (taip pat ir neišnešiotiems kūdikiams).

  Susiję produktai

  Bepanthol® Baby tepalas

  Bepanthol® Baby tepalas

  Bepanthol® Baby sauskelnių srities ir sausos kūdikio odelės priežiūrai..

  Daugiau informacijos

  Kosmetikos priemonės – Bepanthol® Baby tepalas ir Bepanthen® SensiControl drėkinamasis kremas ir prausimosi gelis.

  Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį. 

  Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepanthen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis”. 

  Reklamos teksto parengimo data: 2022 m. liepos mėn. CH-20221117-41  

  © 2022 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel: +370 5 2336868, Fax: +370 2336833