Apie įpjovimus ir negilias žaizdas

 

Mūsų oda yra ypatinga. Ji suformuoja barjerą, apsaugantį nuo dirgiklių ir pasižymi savybe sugyti. Pažeidus odą, atsiranda infekcijos tikimybė, todėl gali prireikti antiseptinių priemonių, tokių kaip Bepanthen® Plus kremas.

 

Skirtingos žaizdų rūšys

Žaizda gydoma pagal jos tipą. Nepaisant žaizdos tipo, kuo greičiau pradedama gydyti, tuo mažesnė infekcijos atsiradimo rizika.

Vyras nubrozdinta ranka
  • Įbrėžimai, įdrėskimai – tai paplitęs žaizdų tipas tarp vaikų. Įbrėžimai gali būti skausmingi, tačiau dažniausiai jie nepalieka randų. Vis dėl to, dažnai įbrėžimai yra nešvarūs, todėl padidėja infekcijos atsiradimo rizika. Dažniausiai nedideli įdrėskimai ar įbrėžimai gydomi namie.
  • Įpjovimai yra linkę kraujuoti, nes pažeidžiamos kraujagyslės. Dažniausiai nedideli įpjovimai gydomi namie.
  • Įkandimai – gyvūnų įkandimus visuomet turi apžiūrėti sveikatos priežiūros specialistas dėl padidėjusios infekcijos atsiradimo rizikos.
  • Pūslės atsiranda dėl padidėjusios odos trinties. Susikaupę skysčiai išteka pro pažeistus audinius. Dažniausiai nedidelės pūslės gydomos namie.
  • Pragulos atsiranda dėl sutrikusios spaudžiamos vietos kraujotakos odoje

Bepanthen® Plus kremas padeda žaizdoms gyti

Bepanthen® Plus, kremas paspartina pažeistos odos gijimą. Jo sudėtyje yra ne tik gijimą skatinančio dekspantenolio, bet ir dezinfektanto. Chlorheksidinas kovoja su bakterijomis ir grybeliais, o dekspantenolis skatina odos regeneraciją. Bepanthen® Plus kremu tepkite pažeistas odos vietas.

Image

Susiję produktai

Bepanthen Plus kremo pakuotė 30 g

Bepanthen® Plus kremas

Bepanthen® Plus kremas apsaugo paviršines žaizdas nuo infekcijos ir skatina jų gijimą.

Bepanthen® Plus kremo pakuotės lapelis

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį.

Nereceptinis vaistinis preparatas – Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Reklamos teksto parengimo data: 2020 m. lapkričio mėn. L.LT.MKT.12.2020.1808

Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.

© 2019 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel: +370 5 2336868