Anūkas ir senelis susikibę rankomis

Odos sudirgimai

Odos sudirgimas yra viena iš labiausiai paplitusių odos problemų tarp suaugusiųjų. Sudirgimas atsiranda, kai oda ilgą laiką kontaktuoja su dirgikliais – cheminėmis medžiagomis, audiniais ir atšiauriomis oro sąlygomis. Odos sudirgimas gali pasireikšti ir tam tikrų profesijų atstovams, pvz., valytojoms, dailidėms, kirpėjams ir kt.

Odos sudirgimo prevencija

Moteris sausas rankas tepa kremu

Jei odos sudirgimas tampa nuolatine būsena, tai gali apkartinti kasdieninį gyvenimą. Jei norite išvengti nepatogumų dėl odos sudirgimo:

  • Visuomet dėvėkite pirštines šaltu oru
  • Prauskitės ir maudykitės tik drungnu vandeniu
  • Dėvėkite apsaugines pirštines, kai naudojate chemines priemones
  • Naudokite nealergizuojančias skalbimo priemones, venkite skalbinių minkštiklio
  • Reguliariai drėkinkite odą

Odos sudirgimų gydymas Bepanthen® tepalu

Mergaitė,  kurios nosis snieguota

Bepanthen® tepalas yra svarbi priemonė Jūsų namų vaistinėlėje. Jis gali būti vartojamas gydyti įvairius nedidelius odos sudirgimus – odos skeldėjimą, nutrynimus ir išsausėjimą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad dekspantenolis gydo, minkština ir apsaugo odą.

  • Maloni konsistencija
  • Plačios panaudojimo galimybės
  • Lengvai įsigeria į odą
  • Drėkina ir ramina odą

Tepkite kelis kartus per dieną. Nenaudokite Bepanthen® tepalo, jei Jūsų oda yra infekuota ar esate alergiškas(-a) bent vienai sudedamajai daliai. Tik išoriniam vartojimui.

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį.

 

Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepathen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Reklamos teksto parengimo data: 2019 m. liepos mėn. L.LT.MKT.07.2019.1708

Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.

 

© 2019 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel:+370 5 2336868, Fax:+370 2336833