Anūkas ir senelis susikibę rankomis

Jūsų oda

Mūsų oda, didžiausias kūno organas, yra ypatinga. Ji apsaugo mus nuo išorinių veiksnių bei yra svarbi „bendravimo su artimaisiais” dalis. Šiame skyriuje pateikta platesnė informacija apie odą ir pagrindines jos būkles.

Odos struktūra

Oda yra didžiausias kūno organas, kuris atlieka daugybę funkcijų. Sužinokite daugiau apie odą.

Daugiau informacijos

Odos sudirgimai

Lėtinis odos sudirgimas apsunkina kasdieninį gyvenimą. Sužinokite kaip išvengti odos sudirgimo.

Daugiau informacijos

Sausa, sutrūkinėjusi ir šiurkšti oda

Sausos ir suskilinėjusios odos priežiūra su Bepanthen®.

Daugiau informacijos

Susiję produktai

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį.

 

Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepathen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Reklamos teksto parengimo data: 2019 m. liepos mėn. L.LT.MKT.07.2019.1708

Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.

 

© 2019 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel:+370 5 2336868, Fax:+370 2336833