Pleistras klijuojamas ant vaiko pėdos

Įpjovimai ir negilios žaizdos

Tobulame pasaulyje turėtume išvengti nelaimingų atsitikimų. Vis dėl to, realybė tokia, kad negilūs įpjovimai, įdrėskimai ir net nudegimai yra mūsų kasdienybės dalis. Šiame skyriuje pateikta platesnė informacija apie žaizdelių tipus.

Apie įpjovimus ir negilias žaizdas

Žaizda gydoma pagal jos tipą. Bepanthen® Plus kremas paspartina negilių žaizdų gijimą.

Daugiau informacijos

Nudegimai saulėje ir nedideli nudegimai

Bepanthen® kremas skatina žaizdelių, nedidelių nudegimų ir nudegimų saulėje gijimą

Daugiau informacijos

Susiję produktai

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį.

 

Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepathen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Reklamos teksto parengimo data: 2019 m. liepos mėn. L.LT.MKT.07.2019.1708

Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.

 

© 2019 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel:+370 5 2336868, Fax:+370 2336833