Sėdi moteris strazdanotu kūnu

Apie odą

Oda – tai didžiausias žmogaus organas, jungiantis su išoriniu pasauliu. Todėl odos problemos gali daryti įtaką kasdienio gyvenimo kokybei. Jau daugiau nei 70 metų Bepanthen® rūpinasi Jūsų oda, kad ji išliktų sveika.

Jūsų oda

Jūsų oda

Oda ne tik mus jungia su pasauliu, bet ir saugo nuo išorinių dirgiklių. Šiame skyriuje galite sužinoti daugiau apie odą ir dažnai pasitaikančias odos būkles.

Kūdikio oda

Kūdikio oda

Jūsų mažylis jau atkeliavo į šį pasaulį. Šiame skyriuje rasite platesnės informacijos kaip prižiūrėti jautrią kūdikio odelę.

Egzema

Egzema

Egzemai yra būdingas odos uždegimas, niežėjimas ir paraudimas, kuris gali paveikti bet kurio amžiaus asmenį. Šiame skyriuje pateikta platesnė informacija apie egzemą.

Įpjovimai ir negilios žaizdos

Įpjovimai ir negilios žaizdos

Tobulame pasaulyje turėtume išvengti nelaimingų atsitikimų. Vis dėl to, realybė tokia, kad negilūs įpjovimai, įdrėskimai ir net nudegimai yra mūsų kasdienybės dalis. Šiame skyriuje pateikta platesnė informacija apie žaizdelių tipus.

Akių sausumas

Akių sausumas

Akių sausumas gali atsirasti dėl daugelio priežasčių. Akių lašai Bepanthen® Eye drėkina akis ir malšina paraudimą.

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį.

 

Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepathen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Reklamos teksto parengimo data: 2019 m. liepos mėn. L.LT.MKT.07.2019.1708

Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.

 

© 2019 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel:+370 5 2336868, Fax:+370 2336833