Anūkas ir senelis susikibę rankomis

Apie Bepanthen

Bepanthen® istorija

Prekės ženklas Bepanthen® buvo sukurtas 1944 metais, o nuo 2005 metų jis priklauso kompanijai Bayer.

Pradžioje buvo tik trys preparatai, tarp jų ir Bepanthen® tepalas. Šiandien mes turime platų odos priežiūros priemonių asortimentą. Mūsų produktus galima įsgyti vaistinėje.

Pagrindinė sudedamoji medžiaga – provitaminas B5

Sėdi moteris strazdanotu kūnu

Jau daugelį metų, mokslininkai naudoja gydomąsias dekspantenolio (provitamino B5), kuris yra ir mūsų odos priežiūros preparatų sudėtyje, savybes. Ši sudedamoji medžiaga, kitaip žinoma kaip “odos vitaminas”, padeda palaikyti odą sveiką bei dalyvauja metaboliniuose organizmo procesuose.

Odos ląstelėse provitaminas B5 greitai paverčiamas į pantoteno rūgštį, kuri yra svarbi konfermento A dalis, o tai skatina odos regeneraciją. Taip pat provitaminas B5:

  • Skatina ląstelių dalijimąsi ir migraciją
  • Skatina odos lipidų gamybą
  • Skatina audinių augimą
  • Sumažina uždegimą
  • Gydo paviršines odos žaizdas
  • Didina odos drėgmės sulaikymą

Trumpai tariant, provitaminas B5 skatina odos regeneraciją, o oda išlieka švelni, minkšta ir drėgna.

Bepanthen® produktų linija

Mes tobuliname ir kuriame naujas bei veiksmingas Bepanthen® formules, skirtas odos priežiūrai. Todėl glaudžiai bendradarbiaujame su dermatologais, kad būtume tikri, jog mūsų preparatai atitinka Jūsų lūkesčius.

Bepanthen® preparatai sukurti visos šeimos poreikiams. Mūsų produktai pagelbės prižiūrint kūdikio odelę, gydant paviršines odos žaizdas, malšinant egzemos simptomus ir kt.

Medicinos prietaisai – Bepanthen® Anti-Exem kremas ir Bepanthen® Eye akių lašai. Prašome įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį.

 

Nereceptiniai vaistiniai preparatai – Bepanthen® tepalas, Bepathen® kremas ir Bepanthen® Plus kremas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Reklamos teksto parengimo data: 2017 m. balandžio mėn. L.LT.MKT.08.2017.1121

Taip pat apie įtariamą nepageidaujamą vaisto poveikį ar nusiskundimą dėl vaisto kokybės, galite pranešti tiesiogiai Bayer kompanijai, nurodytais kontaktais puslapyje „ Susisiekite su mumis“.

 

© 2017 UAB Bayer, Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius, Lietuva, Tel:+370 5 2336868, Fax:+370 2336833